Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 11.12.2017, 05:41

РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів

Участь в олімпіадах

Перемоги учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах

 

РЕЙТИНГ УЧАСТІ УЧНІВ У  РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ 2016-2017

№ з/п

П.І. учасника

Предмет

ІІ тур

ІІІ тур

Бали

Вчитель

1

Якименко Дмитро

математика

1

 

 

Шило О.М.

 

Якименко Дмитро

екологія

2

 

 

Дулій В.О.

 

Якименко Дмитро

фізика

1

3

 

Бовсуновська В.І.

 

Якименко Дмитро

ІКТ

3

 

33

Головань А.В.

2

Норка Олексій

ІКТ

1

 

 

Головань А.В.

 

Норка Олексій

фізика

1

3

 

Усенко О.А.

 

Норка Олексій

математика

2

2

37

Зозуля В.А.

3

Павленко Євгеній

математика

1

3

 

Усенко О.А.

 

Павленко Євгеній

астрономія

І

1

 

Усенко О.А.

 

Павленко Євгеній

фізика

2

3

 

Усенко О.А.

 

Павленко Євгеній

Англійська м

3

 

46

Головань А.В.

4

Пилипенко Юлія

Укр. мова

1

 

 

Мілаєвич О.В.

 

Пилипенко Юлія

ІКТ

3

 

 

Головань А.В.

 

Пилипенко Юлія

історія

3

 

17

Галь С.О.

5

Визір Ярослава

фізика

1

2

 

Тягнирядно Т.П.

 

Визір Ярослава

математика

2

2

22

ТягнирядноТ.П.

6

Тищенко Олександр

фізика

1

 

 

Усенко О.А.

 

Тищенко Олександр

математика

2

1

23

Зелюк Г.В.

7

Ємець Юлія

географія

1

 

 

Семикіна О.В.

 

Ємець Юлія

хімія

3

 

12

Феоктістова С.В.

8

Сорока Анастасія

економіка

2

 

 

Семикіна О.В.

 

Сорока Анастасія

історія

3

 

11

Манохіна І.А.

9

Матієнко Андрій

математика

1

2

16

Зелюк Г. В.

10

Кіяшко Наташа

Укр. мова

І

 

7

Маріїч Л.М.

11

Протас Максим

ІКТ

1

 

7

Бабенко В.П.

12

Колотій Михайло

екологія

1

2

16

Тараненко М.С.

13

Березіна Світлана

історія

1

3

15

Галь С.О.

14

Волинець Максим

Англійська м

2

 

6

Шаповал О.М.

15

Аралова Анастасія

математика

2

 

6

Лебеденко С.С.

16

Коваленко Стас

хімія

2

 

6

Рощак Ю.В.

17

Щетньов Валентин

математика

2

 

6

Лебеденко С.С.

18

Вовнянко Іван

математика

2

1

16

Зелюк Г.В.

19

Малік Анастасія

Трудове навч

2

 

6

Цуд Л.М.

20

Бабенко Олександр

ІКТ

3

 

5

Головань А.В.

21

Королькова Анастасія

Ангійська мова

3

 

5

Путря Л.І.

22

Кацюруба Ілля

Англійська мов

3

 

5

Горячун А.М.

23

Ромашко Анастасія

географія

3

 

5

Бойко О.А.

24

Гриценко Максим

Фізика

3

 

5

Усенко О.А.

25

Єсакова Антоніна

Укр.мова

3

 

5

Мілаєвич О.В.

26

Павлусь Людмила

трудове

3

 

5

Цуд Л.М.

 

 

РЕЙТИНГ УЧАСТІ УЧНІВ У ОЛІМПІАДАХ 2015-2016 Н.Р.

№ з/п

П.І. учасника

Предмет

ІІ тур

ІІІ тур

Бали

Вчите

1

Якименко Дмитро

математика

1

2

16

Шило О.М.

 

Якименко Дмитро

хімія

1

 

7

Дулій В.О.

 

Якименко Дмитро

фізика

ІІ

3

14

Бовсуновська В.І.

 

Якименко Дмитро

ІКТ

ІІІ

 

6/43

Головань А.В.

2

Визір Ярослава

Історія

1

 

7

Манохіна І. А.

 

Визір Ярослава

фізика

1

2

16

Тягнирядно Т.П.

 

Визір Ярослава

математика

ІІ

2

15/38

ТягнирядноТ.П.

3

Кутова Ксенія

географія

1

1

17

Семикіна О.В.

 

Кутова Оксана

економіка

1

 

7

Семикіна О.В.

 

Кутова Оксана

Історія

І

 

7

Булава І. С.

 

Кутова Оксана

правознавство

ІІ

 

6/37

Манохіна І.А.

4

Туранський Андрій

математика

ІІ

3

14

Усенко О.А.

 

Туранський Андрій

фізика

ІІ

3

14

Усенко О.А.

 

Туранський Андрій

астрономія

ІІІ

 

5/33

Усенко О.А.

5

Анжуров Валентин

математика

1

 

7

Шило О.М.

 

Анжуров Валентин

астрономія

1

1

17

Усенко О.А.

 

Анжуров Валентин

фізика

1

 

7/31

Усенко О.А.

6

Малик Андрій

ІКТ

І

3

15

Бовсуновська Н.І.

 

Малик Андрій

математика

ІІІ

 

5

Шило О.М.

 

Малик Андрій

Англ. мова

ІІІ

 

5/30

Путря Л.І.

7

Норка Олексій

математика

1

1

17

Ткач Л.М.

 

Норка Олексій

фізика

1

 

7/24

Усенко О.А.

8

Матієнко Андрій

математика

ІІ

3

14

Зелюк Г. В.

8

Гавриш Володимир

правознавство

ІІ

3

14

Галь С.О.

9

Королькова Анастасія

Ангійська мова

ІІ

 

6

Путря Л.І.

 

Королькова Анастасія

географія

І

 

7/13

Савченко С. М.

10

Ємець Юлія

географія

1

 

7

Семикіна О.В.

 

Ємець Юлія

хімія

ІІІ

 

5/12

Феоктістова С.В.

 

Бабенко Олександр

ІКТ

ІІ

 

6

Головань А.В.

11

Бабенко Олександр

астрономія

ІІІ

 

5/11

Усенко О.А.

11

Саботаж Каріна

Трудове навч.

ІІ

 

6

Цуд Л.М.

 

Саботаж Каріна

правознавство

ІІІ

 

5/11

Манохіна І.А.

11

Пилипенко Юлія

ІКТ

ІІ

 

6

Головань А.В.

 

Пилипенко Юлія

Укр.мова

ІІІ

 

5/11

Мілаєвич О.В.

12

Кіяшко Наташа

Укр. мова

І

 

7

Маріїч Л.М.

12

Протас Максим

ІКТ

1

 

7

Бабенко В.П.

12

Павленко Євген

Англ. мова

І

 

7

Головань А.В.

13

Тищенко Олександр

математика

ІІ

 

6

Зелюк Г.В.

13

Гриценко Максим

математика

ІІ

 

6

Зелюк Г.В.

13

Назаренко Аліна

Трудове навч.

ІІ

 

6

Цуд Л.М.

13

Зіненко Вікторія

Трудове навч.

ІІ

 

6

Цуд Л.М.

13

Малік Анастасія

Укр.мова

ІІ

 

6

Маріїч Л.М.

13

Єсакова Антоніна

Укр.мова

ІІ

 

6

Мілаєвич О.В.

13

Лобчук Анна

історія

ІІ

 

6

Важеніна І.Л.

14

Хорошун Дарина

Укр.мова

ІІІ

 

5

Вигівська В.М.

14

Вишневський  Ілля

історія

ІІІ

 

5

Галь С.О.

14

Нечитайло Валерія

Англ. мова

ІІІ

 

5

Головань А.В.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області © 2017