Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23.09.2018, 04:14

РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів

Золотий та срібний фонд

«Золотий» та «Срібний» фонд Розсошенської гімназії

2017 – 2018 навчальний рік

Золото

Срібло

Визір Ярослава Миколаївна

Павленко Євгеній Ігорович

Зелюк Роман Станіславович

2016 – 2017 навчальний рік

Золото

Срібло

-

-

2015 – 2016 навчальний рік

Золото

Срібло

Кутова Ксенія Леонідівна

 

2014 – 2015 навчальний рік

Золото

Срібло

Зеленська Владислава Володимирівна

Тріщ Владислав Сергійович

Фролова Карина Русланівна

Чикор Марія Валентинівна

Гончаренко Валентин Сергійович

Давиденко Анна Олександрівна

Цвітченко Аліна Вікторівна

2013 – 2014 навчальний рік

Золото

Срібло

Бандеберя Анастасія Володимирівна

Кошель Любов Андріївна

Павлюченко Антоніна Андріївна

Палочка Анастасія Андріївна

Сікаленко Юлія Володимирівна

 

Деменко Лілія Димитрівна

2012 – 2013 навчальний рік

Золото

Срібло

Вакула Анастасія Анатоліївна

Грицай Аліна Володимирівна

Максименко Катерина Володимирівна

Сікаленко Анна Володимирівна

Горбонос Дар’я Миколаївна

Дмитер Анна Святославівна

Курилко Олена Володимирівна

2011 – 2012 навчальний рік

Золото

Срібло

Баклицька Юлія Сергіївна

Вертелецька Юлія Борисівна

Гузир Яна Валеріївна

Діденко Анна Вікторівна

Мельник Вадим Вікторович

Петренко Ігор Валерійович

Рибінцева Олена Олександрівна

Рудь Павло Олександрович

 

2009 – 2010 навчальний рік

Золото

Срібло

Веретільник Анастасія Володимирівна

Фонін Антон Олегович

 

2008 – 2009 навчальний рік

Золото

Срібло

Савченко Оксана Сергіївна

 

2007 – 2008 навчальний рік

Золото

Срібло

Антоненко Оксана Олександрівна

Лях Яна Юріївна

Моргун Тетяна Юріївна

Процик Олександр Ігорович

Сірик Анастасія Олегівна

Черевань Павло Юрійович

Шкурпела Олена Юріївна

Якименко Альона Ігорівна

Раздорожна Наталія Валеріївна

Ярошенко Тетяна Віталіївна

2006 – 2007 навчальний рік

Золото

Срібло

Граков Олександр Вікторович

Зелюк Ярослав Станіславович

Кононенко Андрій Петрович

Лошманов Євгеній Владиславович

Сирота Лілія Юріївна

Галь Марина Вікторівна

Попович Валерія Сергіївна

2005 – 2006 навчальний рік

Золото

Срібло

Замулко Олександр Анатолійович

Якименко Анастасія Ігорівна

Руденко Анатолій Вікторович

2004 – 2005 навчальний рік

Золото

Срібло

Жолоб Альона Володимирівна

Крюкова Олена Миколаївна

Рибка Вікторія Михайлівна

Чикор Олена Валентинівна

Цвик Оксана Григорівна

 

2003 – 2004 навчальний рік

Золото

Срібло

Галь Костянтин Вікторович

Кирса Сергій Миколайович

Мосієнко Олександр Анатолійович

Перепеляк Поліна Борисівна

Потьома Антон Станіславович

 

2002 – 2003 навчальний рік

Золото

Срібло

Ващенко Людмила Вікторівна

Марченко Жанна Іванівна

Моргун Юлія Юріївна

Мороз Володимир Миколайович

Сербіна Катерина Петрівна

Скряга Наталія Юріївна

Соколов Євгеній Олександрович

Шкурпела Вікторія Юріївна

Хоменко Таміла Василівна

Махно Григорій Михайлович

       

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області © 2018