21 травня 2011 року представники громадської організації "Юність" села Розсошенці взяли участь у пресконференції "Роль молоді ку розбудові громадянського суспільства" з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Норвегії в Україні Його Високоповажністю паном Олавом Берстадом, а також представниками дипломатичних служб республіки Польщі та республіки Словаччини. По закінченню пресконференції учні відвідали ""Європейське містечко".
![](http://rzsschool.ucoz.ua/_nw/0/s46561596.jpg)
...
Читати далі »