З 2 по 6 квітня представники громадської організації Центр дитячої дипломатії "Юність" стали учасниками міжнародного проекту "Шлях до Польської Венеції", що проводився за сприяння АСМБР. представники делегації відвідали: Куявсько-Поморське воєводство, ознайомилися з діяльністю навчальних закладів міста Бидгощ, а також з культурною та історичною спадщиною міст Варшава, Бидгощ, Торунь.
![](http://rzsschool.ucoz.ua/_nw/3/s85839096.jpg)
...
Читати далі »