Вже стало доброю традицією напередодні Нового року презентувати на розсуд громади новорічний мюзикл, акторами якого є учні та вчителі гімназії. Не винятком був і цей рік. 23 грудня до гімназії завітали батьки, представники громадських організацій, приватні підприємці села – всі ті, хто любить дітей і цікавиться їхніми здобутками. І не пожалкували, адже отримали масу задоволення від яскравої гри, веселих пісень та запальних танців.
![](/_nw/9/21278856.jpg)
![](/_nw/9/92202381.jpg)
![](/_nw/9/42640781.jpg)
...
Читати далі »